Toos Ha Playa Del Carmen Lejlighedshotel
| WiFi Wi-Fi | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Toos Ha Playa Del Carmen Lejlighedshotel har en førsteklasses beliggenhed i nærheden af Parque La Ceiba.
Hotellet ligger 15 minutters kørsel fra Xcaret Mexico Temapark og kun 6 minutters gang fra Cornerstone Community Church og populær turistattraktion. Du kan komme til Parque, Portal Maya om få minutter i bil. Det nærmeste busstoppested er Av Juarez y Av 85 Diag, 200, kun 350 meter væk.
Flere spisemuligheder omfatter Alux, som tilbyder menuer af moderne måltider og placeret 500 meter væk fra hotellet.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
På værelset
- Klimaanlæg
- Terrasse
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ✈
Hvor langt er Playa del Carmen fra et Toos Ha Playa Del Carmen Lejlighedshotel?
Der er en 5-km afstand mellem Playa del Carmen og et Toos Ha Playa Del Carmen Lejlighedshotel. - 🚗
Finder jeg en parkeringsplads i Toos Ha Playa Del Carmen Lejlighedshotel?
Du kan parkere dit køretøj på Toos Ha Playa Del Carmen Lejlighedshotel ved en parkeringsplads. - ❓
Hvilken slags swimmingpool tilbyder Toos Ha Playa Del Carmen Lejlighedshotel?
Der er en swimmingpool på Toos Ha Playa Del Carmen Lejlighedshotel.